Предмет: Физика,
автор: kylishovaviktoriya20
На столі лежить брусок масою 200 г, до якого прив'язана нитка, перекинута через блок. До другого кінця нитки підвісили тягарець масою 100 г (дивись рисунок). Коефіцієнт ковзання бруска об поверхню стола 0,2. З яким прискоренням рухатиметься брусок? Вважати прискорення вільного падіння рівним 10 м/с².
Дуже срочно нужна
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m1 = 200г = 0,2кг
m2 = 100г = 0,1кг
μ = 0,2
g = 10 м/с²
Знайти:
a - ?
Розв'язок:
Fтер = N*μ
Ν = m1*g
Fтер = m1*g*μ
m2*g - Fтер = (m1 + m2)*a
a = (m2*g - Fтер) / (m1+m2) = g*(m2- m1*μ) / (m1+m2)
a = 10*(0,1 - 0,2*0,2) / (0,1 + 0,2) = 2 м/с²
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Wqrtt
Предмет: Английский язык,
автор: xosiyatxonabdumaliko
Предмет: Українська література,
автор: ladylenaodessa
Предмет: Музыка,
автор: gilmanovanaza
Предмет: Биология,
автор: pohta1996