Предмет: Физика,
автор: DriveXalk7725
На тіло, що має вісь обертання, діє за стрілкою годинника сила F1=40 Н, проти стрілки годинника сила F2=10 H. Знайти плече сили F1, якщо плече сили F2 дорівнює 40 см і тіло перебуває в рівновазі.
А) 0,01м
Б) 0,1см
В) 0,1м
Г) 0,01см
Ответы
Автор ответа:
1
F1 = 40 H
F2 = 10 H
d2 = 40 см
d1 -?
З умови рівноваги важеля F2/F1 = d1/d2 знайдемо d1 = F2*d2/F1
d1 = 10 * 40 / 40 = 10 см = 0,1м
Відповідь: В) 0,1м
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: diananikrasova544
Предмет: Алгебра,
автор: grisinnikita26
Предмет: Математика,
автор: meylis7
Предмет: Алгебра,
автор: Vixhy
Предмет: История,
автор: soccersamclub