Предмет: Физика,
автор: h13777735
Який опір стальної дротини телеграфної лінії довжиною 2 км з площею перерізу 10 мм² ?
Ответы
Автор ответа:
2
ι = 2 км = 2000 м
S = 10 мм² = 0,00001 м²
ρ(сталі) = 0,12 Ом * мм² / м
R - ?
R = ρι / S = 0,12 * 2000 / 0,00001 = 24000000 Ом = 24МОм
Відповідь: R = 24МОм
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: maksimkulibaba24
Предмет: Українська мова,
автор: stanislavabogoslova
Предмет: Химия,
автор: perevozkinartiom
Предмет: Биология,
автор: amdrey20000
Предмет: Математика,
автор: yanapopovaaa00