Предмет: Физика,
автор: tkacmaria303
обчисліть кількість теплоти затраченої для плавлення 200 грам льоду при температурі 0°с
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
mл=200 г=200*10^-3 кг=0,2 кг;
t=0°C.
Знайти Q.
Q=Лл*mл=332*10^3*0,2=66,4*10^3 Дж=66,4 кДж.
Объяснение:
Лл=332*10^3 Дж/кг=332 кДж/кг - питома теплота плавлення льоду.
Похожие вопросы
Предмет: Кыргыз тили,
автор: erlankojgeldiev
Предмет: Физика,
автор: nastya102400
Предмет: История,
автор: staspernyl
Предмет: Биология,
автор: stas7479
Предмет: Геометрия,
автор: ZRomixZ