Предмет: Физика, автор: zemlyanskayaalbina

На скільки градусів нагріється залізна пилка, маса якої 1 кг, якщо людина зробить нею 100 рухів, переміщуючи пилку щоразу на 50 см і прикладаючи силу 20 Н? У теплоту перетворюється 70 % виконаної роботи.
С Дано і розв'язання будь ласка​

Ответы

Автор ответа: nnnasstyaaa
0

N=100

A=N×F×S

Q=c×m×dt

460 - питома типлоємність заліза

за законом збереження:

0,7×F×N×S=c×m×dt

dt=0,7×N×F×S/c×m

dt=0,7×100×20×0,5/460×1

dt=1,52°С.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: kaishmaria012
Предмет: Математика, автор: zaraberg00