Предмет: Химия, автор: vikaruban919

пжжжж помогите очень срочно

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

1)

M(N2O3) = 14 * 2 + 16 * 3 = 76 г/моль

n(N2O3) = m(N2O3) / M(N2O3) = 15,2 / 76 = 0,2 моль

2)

Знайдемо кількість молекул у ортофосфорній кислоті

N(H3PO4) = n(H3PO4) * Na = 0,5 * 6,02 * 10²³ = 3,01 * 10²³ молекул

Молекула H3РO4 складається з 3 атомів Гідрогену, 1 атома Фосфору та 4 атомів Оксигену, тому

N(Н) = 3N(H3PO4) = 3 * 3,01 * 10²³ = 9,03 * 10²³атомів

N(Р) = N(H3PO4) = 3,01 * 10²³ атомів

N(О) = 4N(H3PO4) = 4 * 3,01 * 10²³ = 12,04 * 10²³атомів

Похожие вопросы