Предмет: Физика, автор: nikam2805

тіло що перебуває в стані спокою падає з висотою 25 м. На якій висоті швидкість руху тіла дорівнювати 8м/с ? (до задачі зробити малюнок)​

Ответы

Автор ответа: zdiffer
0

Дано:

h0 = 25 м

g = 10 м/с²

v = 8 м/с

h = ?

Решение:

Eмех0 = Емех

Eпот0 = Епот + Екин

mgh0 = mgh + mv²/2

gh0 = gh + v²/2

h = gh0 / g + v²/2 = 250 / 42 ≈ 6 м

Ответ: h ≈ 6 м

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: freefiredaminike