Предмет: Физика,
автор: bachvin3186
3 якою силою електричне поле напруженістю
300 Н/Кл діє на заряд 50 нКл?
Відповідь запишіть в таблицю с дано:
Будь ласочка
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
E = 300 Н/Кл
q = 50 нКл = 5*10^-8 Кл
F = ?
F = E*q = 300*5*10^-8 = 15*10^-6 Н = 15 мкН
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: garantiya228
Предмет: История,
автор: serogahan322
Предмет: Физика,
автор: bagrinbogdan2
Предмет: Право,
автор: draxsy22
Предмет: Русский язык,
автор: sofiyaSkladovskaya