Предмет: Химия, автор: 0983985483ks

Дано:
m (розчину) 110г.
w (солі) 9%
Знайти:m (солі), m H2O

Ответы

Автор ответа: Cuterooo
1

Дано:

m (розчину) = 110г

w (солі) = 9%

Знайти:

m (солі) = ?

m H2O = ?

Розв’язання:

m (солі) = w (солі) * m (розчину)

m (солі) = 0.09 * 110

m (солі) = 9.9 г

m H2O = m (розчину) - m (солі)

m H2O = 110 - 9.9

m H2O = 100.1 г

Відповідь: Маса солі у розчині складає 9.9 грам, а маса води - 100.1 грам.

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

m р-ну(солі) = 110 г

ω(солі) = 9%

Знайти:

m(солі) - ?

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m(солі) = ω * m р-ну / 100% = 9% * 110 / 100% = 9,9 г;

2) m(води) = m р-ну(солі) - m(солі) = 110 - 9,9 = 100,1 г.

Відповідь: Маса солі становить 9,9 г; води - 100,1 г.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: лекция