И если несложно, не могли бы вы, дорогие отвечающие, пояснить путь решения первой задачи? Потому что преподаватель по физике точно докапается до нее, а так я буду хоть немного, но подкован.

Ответы
Ответ:
1.
А) Амплітуда сили струму дорівнює: Ім=85 А;
Б) Період дорівнює: Т=2*π/314=0,02 сек;
Власна частота дорівнює: f=314/2*π=50 Гц;
Циклічна частота дорівнює: w=314 Гц;
В) t=0,01 сек, тоді підставляючи це значення у формулу, яка описує закон зміни струму, отримаємо:
I=85*sin(314*0,01)=0 A;
Г) Діюче значення струму визначається за відомою формулою:
Ід=Ім/√2=85/√2=60,1 А.
2. Дано:
XL=500 Ом;
U=100 B;
f=1000 Гц=1*10^3 Гц.
Знайти L, IL.
XL=2*π*f*L, звідси знаходимо індуктивність котушки:
L=XL/2*π*f=500/2*π*1*10^3=79,58*10^-3 Гн=79,58 мГн;
ІL=U/XL=100/500=0,2 A.
3.
Дано:
L=5,1 мкГн=5,1*10^-6 Гн;
f=10 МГц=10*10^6 Гц
Знайти C.
f=1/2*π*√L*C, звідси знаходимо ємність коливального контуру:
С=1/(f^2)*4*π^2*L=1/(10*10^6)^2*4*π^2*5,1*10^-6=49,67*10^-12 Ф=49,67 пФ.
Объяснение: