Предмет: Физика, автор: skksozozkdidiidoakfj

Яка напруга створюється на кінцях провідника опором 50 Ом, якщо за 1 хв через
нього проходить 60 Кл електрики.

Ответы

Автор ответа: zdiffer
2

Дано:

R = 50 Ом

t = 60 c

q = 60 Кл

U = ?

Решение:

I = q / t = 60 с / 60 Кл = 1 А

U = IR = 1 A * 50 Oм = 50 В

Ответ: U = 50 B

Автор ответа: svjatoslawnechipor65
1

Ответ:

Дано:

R=50 Ом;

t=1 хв=60 сек;

q=60 Кл;

Знайти U.

Рішення.

U=I*R; q=I*t, звідси I=q/t=60/60=1 A:

Тоді: U=1*50=50 B.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: nastenkadorosh