Предмет: Физика, автор: kostukanna1

помогите пж
Електродвигун, увімкнутий до мережі, споживає потужність 6,2 кВт. Яку роботу виконує струм у колі двигуна за 1,5 год?
А 4,13 кДж
Б 33,48 МДж
В 9,3 кДж
Г 93 кВт год

Ответы

Автор ответа: zdiffer
0

Дано:

P = 6200 Вт

t = 5400 с

A = ?

Решение:

A = Pt = 6200 Вт * 5400 с = 33480000 = 33,48 мДж

Ответ: A = 33,48 мДж (правильный ответ - Б)

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: nadia275081
Предмет: Алгебра, автор: ylyanadegtyar10