Предмет: Физика,
автор: didndg
ПОЖАЛУЙСТА!!! СРОЧНО!!! ПОМОГИТЕ!!!
Яку роботу виконує поле при переміщенні заряду q = 0,2 Кл, якщо напруга на ділянці електричного кола U = 5 В
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 1Дж
Дано:
q=0,2Кл
U=5В
--------------
А-?
А=U*q,
где:
U-напряжение;
q-заряд
А=5*0,2=1Дж
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: otarart12
Предмет: История,
автор: dorohtalina12345
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: lok169
Предмет: Химия,
автор: artyr20031