Предмет: Физика,
автор: tanyapetrenko96
У коло змінної напруги 220В послідовно включено резистор 16 Ом і конденсатор опором 12 Ом. Визначити реактивну потужність
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
132 B
Объяснение:
U=220 B;
R=16 Ом;
Xc=12 Ом;
Uc ? Uc=Xc*I=Xc*U/Z=Xc*U/√(R²+C²)=12*220/√(16²+12²)=132 B
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Українська література,
автор: dima22062
Предмет: Биология,
автор: lubkamarmeladka
Предмет: Українська література,
автор: Pashann
Предмет: Алгебра,
автор: viktoria3468