Предмет: Химия,
автор: valeriyaterohanova
СРОЧНОО!!!!!!!!
обчисліть масову частку розчину солі якщо в 360 г води розчинили 40 г солі
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
m(води) = 360 г
m(солі) = 40 г
Знайти:
ω(солі) - ?
Розв'язання:
1) m р-ну(солі) = m(солі) + m(води) = 40 + 360 = 400 г;
2) ω(солі) = m * 100% / m р-ну = 40 * 100% / 400 = 10%.
Відповідь: Масова частка солі становить 10%.
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: clashroayle3000
Предмет: Українська мова,
автор: eva1xx
Предмет: Физика,
автор: sashat0p
Предмет: Русский язык,
автор: Shocey
Предмет: Английский язык,
автор: misaefremov592