Предмет: Физика,
автор: fogildanil
Електровоз розвиває механічну потужність Р. Сила струму в обмотці двигуна I . Напруга в мережі U. Використовуючи числові значення величин в таблиці, обчисліть величину, позначену знаком I питання. P 9MBT U 3 кВ
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
смотри фотографию
Объяснение:
Приложения:

Автор ответа:
1
Дано:
U=3кВ=3*10³В
Р=9МВт=9*10⁶Вт
Знайти:
І-?
І=Р/U=9*10⁶/3*10³=3000A
U=3кВ=3*10³В
Р=9МВт=9*10⁶Вт
Знайти:
І-?
І=Р/U=9*10⁶/3*10³=3000A
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: alinalevada13
Предмет: Химия,
автор: ttehnosvit697
Предмет: Английский язык,
автор: filonenkomatvej5587
Предмет: Русский язык,
автор: linmakovaya
Предмет: Английский язык,
автор: Palyonovlesha