Предмет: Физика, автор: savictoria20064

4. Визначити індуктивність котушки, яка має 1000 витків, якщо внаслідок зміни
струму в ній від 4 до 20 А потік магнітної індукції через її поперечний переріз
змінюється на 2 мВб.
А. 0,125 Гн. Б. 12,5 Гн. В. 125 Гн.

Ответы

Автор ответа: ardrig09
0

Ответ:

Індуктивність котушки можна визначити за формулою:

L = ΔΦ / ΔI,

де ΔΦ - зміна потоку магнітної індукції через котушку, ΔI - відповідна зміна струму.

За умовою, зміна струму від 4 до 20 А спричинила зміну потоку магнітної індукції на 2 мВб, тобто:

ΔΦ = 2 мВб = 2 * 10^(-3) Вб,

ΔI = 20 А - 4 А = 16 А.

Тоді індуктивність котушки буде:

L = ΔΦ / ΔI = (2 * 10^(-3) Вб) / (16 А) = 0,125 мГн.

Отже, правильна відповідь: А) 0,125 Гн.

ARDRIG09


savictoria20064: а можна дано?
ardrig09: Уже нельзя изменить
ardrig09: Так дано же легко записать. Пишите, что у вас есть, и что надо найти.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: aibukaibukk
Предмет: Русский язык, автор: lisaule748