Предмет: Химия,
автор: Аноним
3.Определить [OH-] и pH раствора 0,81 моль/л LiOH.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Пояснення:
Для визначення [OH-] та pH розчину LiOH потрібно врахувати, що LiOH є сильною базою, що повністю дисоціює у воді на Li+ і OH- іони.
Оскільки LiOH має 0,81 моль/л концентрацію, це означає, що в кожному літрі розчину міститься 0,81 моль OH- іонів.
Таким чином, [OH-] = 0,81 М.
pOH можна визначити за формулою:
pOH = -log[OH-]
pOH = -log(0,81) ≈ 0,09
pH можна визначити, використовуючи відношення:
pH = 14 - pOH
pH = 14 - 0,09 ≈ 13,91
Таким чином, [OH-] розчину LiOH дорівнює 0,81 М, а pH розчину становить приблизно 13,91.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: saikhanaa1845
Предмет: Алгебра,
автор: sulpukarovomurbek986
Предмет: Физика,
автор: dzumasevnazym10
Предмет: Химия,
автор: camacama99
Предмет: Українська мова,
автор: nokao2003