Предмет: Физика,
автор: ilahristoforov88
4. Вантаж масою 120 кг підняли на висоту 1,6 м за допомогою похилої площини. ККД якої 80%. Визначте, яку виконано повну механічну роботу.
Задача из 7 класса
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 2400Дж=2,4кДж
Объяснение:
Дано:
m=120кг
g=10Н/кг
h=1,6м
η=80%=0,8
-------------------
Ав-?
η=Ап/Ав, где:
Ап-полезная работа;
Ав-выполненная работа.
Отсюда:
Ав=Ап/η=mgh/η=120*10*1,6/0,8=2400Дж=2,4кДж
Похожие вопросы