Предмет: Химия,
автор: angelina578737
визначити які маси води та feso4 необхідно взяти для приготування розчину солі масою 75 г. з масовою часткою речовини 25%
Ответы
Автор ответа:
0
m (розчину) = 75 г
w (FeSO4) = 25%
m (FeSO4) = 75 / 100 * 25 = 18,75 г
Решта – вода (Н2О):
m (Н2О) = 75 - 18,75 = 56,25 г
Відповідь: 18,75 г солі та 56,25 г води.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: irasokol2014
Предмет: История,
автор: ant8888
Предмет: Математика,
автор: j6kwnzmjv7
Предмет: Математика,
автор: reinvelll