Предмет: Химия,
автор: mshtefko38
обчисліть масову частку Оксигену в H2SiO3
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Масова частка Оксигену в Н₂SiO₃ дорівнює 0,6 або 60%
Объяснение:
Мr(H₂SiO₃) = (1 × 2) + 28 + (3 × 16) = 2 + 28 + 48 = 30 + 48 = 78
w(O) = 3 × (16 ÷ 78) = 48 ÷ 78 = 0,6 або 60%
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: mariaPon11
Предмет: Английский язык,
автор: bablakalina9
Предмет: Литература,
автор: yesenia93
Предмет: Алгебра,
автор: segor0129
Предмет: Информатика,
автор: FPrishelets