Предмет: Физика,
автор: mellkiiiyyy
площу поверхні катода, якщо товщина шару металу, що осів на ньому, дорівнює 2мкм (густина хрому 7200 кг/m
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
δ=2 мкм=2*10⁻⁶ м;
p=7200 кг/м³;
S ? S=V/δ=m/(p*δ);
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: sofik8869
Предмет: География,
автор: Ferinskaairina
Предмет: Алгебра,
автор: nazaratiy0505
Предмет: Математика,
автор: Verl228