Предмет: История, автор: Alina3312

Уважно розгляньте хмаринку й визначте
З якими подіями в історії Давнього Риму вони пов’язані?
Ось визначення
Жерб кинуто, хліба і видовищ, Ганібал біля воріт

Ответы

Автор ответа: amirbekirov2
1

Ответ:

Дана хмаринка може бути пов'язана з подіями в історії Давнього Риму, а саме з Другою пунічною війною (218-201 рр. до н.е.), в якій головним ворогом Риму був карфагенський генерал Ганнібал Барка, який відомий своїми стратегічними перемогами над римлянами.

Жереб кидали, щоб вирішити, хто з римських військових отримає почесне право забезпечувати проведення релігійних обрядів і видовищ. Ця подія пов'язана з римською релігією та традиціями.

Хліб був важливим продуктом харчування в Давньому Римі, а його розподіл між населенням був управлінням державою. Він може бути пов'язаний з соціально-економічними аспектами римського життя.

Ганнібал Барка був відомий своїми перемогами над римськими військами, і його перебування біля воріт може бути пов'язане з військовими діями та наслідками Другої пунічної війни.

Объяснение:

.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: vikusya223
Предмет: Українська мова, автор: olenabilak07
272. Знайдiть вставні слова і речення і виділіть iх комами. 1. 1. Мабуть то й буде ідеальне суспільство майбутнього, ли потребою для кожної людини стане робити для іншої тільки щось добре, приемне, корисне, може навіть самопожертовне (О. Гончар.) 2. Не можна кажуть людині помолодшати, а подо- брішати завжди можна. (О. Гончар.) 3. Всяке трапитись може на довгім віку. (О. Підсуха.) 4. Ти мене, кохана, проведеш до поля. я пiду - i може бiльше не прийду. (М. Рильський.) 5. Невже справді неминучість є у чергуванні радості і лиха? (Л. Перво- майський.) 6. Справді краще в рiднім краю хоч і костi поло- жить, нiж в чужині в супокою, хоч би і в достатку, жить (1. Франко.) 7. Трудно розказати, для чого власне нам потріб- на мрiя i що вона таке, та певне в світі ніхто живий без мрії не прожив. (Леся Українка.) 8. На жаль світ побудований так ЩО щастя людства здобувається ціною чиïхсь страждань (О. Довженко.) 11. 1. Треба хлiба людині й металу, треба музики і п'єде- сталу, та мабуть над усе до загину треба віри людині в людину. (В. Забаштанський.) 2. Здається гори перевертав би й не чув би втоми. (М. Коцюбинський.) 3. Виходить немає нічого неможливо- го для людини, її розуму й сили. (С. Голованівський.) 4. Ідуть дівчата в поле жати та знай співають ідучи. (Т. Шевченко.) 5. Може ви чули, як пахне земля? (Т. Масенко.) 6. Я люблю, як бувае осінню пахне яблуками у хаті. (А. Малишко.) 7. День по- братався нарешті з погодою, в небо підніс малиновi знамена. (А. Малишко.) 8. Чисте небо не налягало на гори, а навпаки своєю високою легкою синявою довершувало, гармонійно доповнювало їх. (О. Гончар.)​
Предмет: Математика, автор: Аноним