Предмет: Химия,
автор: naumetsvlada64
6.3. Обчисли масу натрій хлориду та масу води (у грамах), які потрібно взяти для при- готування розчину масою 400 г з масовою часткою солi 20 %.
(ответье быстро пж )
Ответы
Автор ответа:
1
m (розчину) = 400 г
w (NaCl) = 20%
m (NaCl) = 400 / 100 * 20 = 80 г
Решта – вода (Н2О):
m (Н2О) = 400 г - 80 г = 320 г
Відповідь: 80 г солі натрій хлориду та 320 г води.
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: potemkindanil999
Предмет: Немецкий язык,
автор: ivanpokushalov
Предмет: Другие предметы,
автор: bond14122008
Предмет: Українська мова,
автор: olenalitvin8
Предмет: Биология,
автор: egorkrasnov419