Предмет: Химия,
автор: strewx
Обчисліть об'єм азоту та водню (н.у), які необхідні для добування амоніаку об'ємом 6 л.
Прохання написати з дано та розв‘язання
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
V(NH3) = 6 л
Знайти:
V(N2) - ?
V(H2) - ?
Розв'язання:
1) N2 + 3H2 → 2NH3;
2) V(N2) = V(NH3) / 2 = 6 / 2 = 3 л;
3) V(H2) = V(NH3) * 3 / 2 = 6 * 3 / 2 = 9 л.
Відповідь: Об'єм N2 становить 3 л; H2 - 9 л.
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: evaermolenko737
Предмет: Право,
автор: grincuksoli
Предмет: Русский язык,
автор: raminislamov8235
Предмет: Математика,
автор: kristinasyrbu857
Предмет: Математика,
автор: sashabum1994