Предмет: Физика,
автор: rob82846
Акваріум, що має форму прямокутного паралелепіпеда, заповнений водою. З якою силою вода тисне на стінку акваріума, якщо її довжина 0,8 м, а висота 0,2 м?(напишіть будь ласка з дано!!!) 100 балів даю
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
a = 0,8 м
h = 0,2 м
p = 1000 кг/м^3 плотность воды
F = ?
Давление на дно
P = p*g*h
Давление на стенку
P = p*g*h / 2 = F/S = F/ (h*a)
F = p*g*h*(h*a) / 2 = 1000*10*0.8*0.8*0.2 / 2 = 640 Н
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: nicamarianna04
Предмет: Українська мова,
автор: alinamanuilova14
Предмет: Английский язык,
автор: dsavchyn35
Предмет: Математика,
автор: batterflya