Предмет: Физика, автор: roman2131231

визначте інтенсивність котушки якщо внаслідок зміни сили струму в ній на 0,5 A протягом 0.4 с виникає EPC самоіндцукції 2 B

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

0,16 Гн

Объяснение:

ΔI=5 A;

Δt=0,4 с;

EPC=2 B;

L   ?    ЭДС = L*ΔI / Δt

L = ЭДС*Δt / ΔI = 2*0,4 / 5 = 0,16 Гн

Похожие вопросы