Предмет: Физика, автор: Jdjddjoe

горизонтальна сила 10 н прикладена до візка змушує його рухатися зі швидкістю 2м/с Протягом якого часу рухався візок якщо виконана робота склала 400 Дж
Даю сто балов СРОЧНО!!!​

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0
Дано:
F=10H
v=2м/с
А=400Дж
Знайти:
t-?
A = Fs = Fvt→
t = A / (F * v) = 400 / (10 * 2) = 20c
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: nadiashuleshko