Предмет: Химия,
автор: Dom3573
Зробіть відповідні розрахунки та заповніть таблицю
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
М(AlCl3) = 27 + 35,5 * 3 = 133,5 г/моль
n(AlCl3) = m(AlCl3)/М(AlCl3) = 526,7/133,5 = 3,94 моль
N(AlCl3) = n(AlCl3) * Na = 3,94 * 6,02 * 10²³ = 23,7188 * 10²³ молекул
2)
n(N2) = V(N2)/ Vm = 33,6/22,4 = 1,5 моль
М(N2) = 14 * 2 = 28 г/моль
m(N2) = n(N2) * М(N2) = 1,5 * 28 = 42 г
N(N2) = n(N2) * Na = 1,5 * 6,02 * 10²³ = 9,03 * 10²³ молекул
3)
М(H2CO3) = 1 * 2 + 12 + 16 * 3 = 63 г/моль
m(H2CO3) = n(H2CO3) * М(H2CO3) = 3 * 63 = 189 г
N(H2CO3) = n(H2CO3) * Na = 3 * 6,02 * 10²³ = 18,06 * 10²³ молекул
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: eldiyarovskaya
Предмет: Українська мова,
автор: kilifeb7
Предмет: Алгебра,
автор: yariknamaybahe
Предмет: Русский язык,
автор: BEST2005
Предмет: Английский язык,
автор: daanabissinbeeva