Предмет: Физика,
автор: 2009margostar
физика 8 класс помогите пожалуйста даю 15 балов
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Ответ: 300 секунд
Объяснение:
I = 0.3A
N = 5,6*10^20
e(елементарний заряд) = 1.6 * 10^-19 Кл
t - ?
Ми знаємо що q(заряд) = N*e або q = I * t
можемо прирівняти обидві формули й виразити звідси час:
N*e = I * t ⇒⇒ t = N*e/I
t = 5.6 *10^20 * 1.6 * 10^-19 / 0.3 ≈≈ 300 секунд
Сподіваюсь, що правильно й зрозуміло)
2009margostar:
дякую тобі, виручив(ла)
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: sofiabarzowska13
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: difbktcbj
Предмет: Английский язык,
автор: Zigzag48468
Предмет: Українська мова,
автор: areoX