Предмет: Химия,
автор: rabokonkristina345
Задача 1: Скільки літрів етилену необхідно для одержання 100 л етану при реакції взаємодії етилену з воднем? Задача 2: Яка маса метану вступає в реакцію горіння, якщо утвориться 200 л
вуглекислого газу?
Задача 3: Яка формула ненасиченого вуглеводню, якщо відносна молекулярна маса дорівнює 42? Дати назву речовині
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
1)
х л 100 л
C2H4 + H2 → C2H6
Знайдемо кількість речовини етану:
n(C2H6) = V(C2H6)/Vm = 100/22,4 = 4,46 моль
З РХР бачимо, що n(C2H4) : n(C2H6) = 1 : 1, тобто
n(C2H4) = n(C2H6) = 4,46 моль
V(C2H4) = n(C2H4) * Vm = 4,46 * 22,4 = 100 л
2)
х г 200 л
CH4 + 2O2 → CO2 + 2H2O
n = 1 моль n = 1 моль
M = 16 г/моль Vm = 22,4 л/моль
m = 16 г V = 22,4 л
m(СН4) = 200 * 16 : 22,4 = 142,85 г
3)
Загальна формула ненасиченого вуглеводню: СnН2n
12n + 2n = 42
14n = 42
n = 42 : 14
n = 3
Формула : С3Н6 - пропілен - органічна сполука, ненасичений вуглеводень ряду алкенів
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: sofiabarzowska13
Предмет: Английский язык,
автор: gannadeznuk714
Предмет: Алгебра,
автор: vladanikol61
Предмет: Математика,
автор: vladimirvostrikov68
Предмет: Астрономия,
автор: ksyania