Предмет: Химия, автор: tatjanarozhek80

8. Для боротьби з мухами у житлових приміщеннях використовують розчин хлорофосу з масовою часткою його 5%. Обчисліть яку масу хлорофосу треба взяти щоб виготовити розчин масо 200 г.

Ответы

Автор ответа: dobriakua
0

Дано:

ω(хлорофосу) = 5%

m р-ну(хлорофосу) = 200 г

Знайти:

m(хлорофосу) - ?

Розв'язання:

1) m(хлорофосу) = ω * m р-ну / 100% = 5% * 200 / 100% = 10 г.

Відповідь: Маса хлорофосу становить 10 г.

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: greedgamer12345
Предмет: Математика, автор: elennjess227