Предмет: Физика, автор: yaroslav0379

За допомогою збиральної лінзи дістали зображення точки, що світиться. Чому дорівнює фокусна

відстань лінзи, якщо d = 1 м, f =2м

а) 1 м б) 2/3 м в) 3/2 м г) 3 м д) серед відповідей а-г немає правильної
Задача с дано

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

F=0,67 м

Объяснение:

d=1 м;

f=2 м;

F     ?   1/F=1/d+1/f=1/1+1/2=3/2; F=0,67 м;

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: zarinausmonova5
Предмет: Математика, автор: il0v3your3fri3nd