Предмет: Физика,
автор: 13mihamax0409
Яку потужність повинен мати електричний двигун, щоб він за 20 хвилин виконав роботу 100 кДж? (3 бали) пж розв'яжіть!!!
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: 83.33 Дж/с
Объяснение:Щоб визначити потужність електричного двигуна, який виконує роботу 100 кДж за 20 хвилин, використовується формула:
Потужність (P) = Робота (W) / Час (t)
Дано:
Робота (W) = 100 кДж = 100,000 Дж
Час (t) = 20 хвилин = 20 * 60 секунд = 1,200 секунд
Підставляючи дані у формулу, отримаємо:
P = 100,000 Дж / 1,200 секунд
P = 83.33 Дж/с
Отже, потужність електричного двигуна повинна бути близько 83.33 Дж/с для виконання роботи 100 кДж за 20 хвилин.
13mihamax0409:
дякую
Автор ответа:
1
Дано:
t=20хв=1200с
А=100кДж=100000Дж
Знайти:
Р-?
Р=А/t=100000/1200=83,33Вт
t=20хв=1200с
А=100кДж=100000Дж
Знайти:
Р-?
Р=А/t=100000/1200=83,33Вт
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: lizonnnnn
Предмет: География,
автор: mariakravtsova012
Предмет: История,
автор: Asilbeka2007
Предмет: Химия,
автор: Kazakal