Предмет: Химия,
автор: cifromag553266
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА завтра сдавать!! Обчисліть масу і кількість речовини оксиду,який утворюється під час згоряння 0,8 моль фосфору (5)
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
- Кількість речовини фосфору (5): 0.8 моль
Розв'язання:
1. Обчислимо масу фосфору (5) за допомогою молярної маси:
Молярна маса P₄O₁₀ = 283.88 г/моль (4 * молярна маса фосфору + 10 * молярна маса кисню)
Молярна маса фосфору = 30.97 г/моль
Молярна маса кисню = 16.00 г/моль
Маса фосфору (5) = Кількість речовини * Молярна маса
Маса фосфору (5) = 0.8 моль * 283.88 г/моль ≈ 227.10 г
2. Обчислимо кількість речовини фосфору (5) за допомогою даної кількості:
Кількість речовини фосфору (5) = 0.8 моль
Отже, під час згоряння 0.8 моль фосфору (5) утворюється оксид масою приблизно 227.10 г і кількістю речовини 0.8 моль.
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: skay9736
Предмет: Алгебра,
автор: samuhammedowkerem011
Предмет: Математика,
автор: vologiblogi12345
Предмет: Физика,
автор: милашечка24
Предмет: Английский язык,
автор: timaprikhodko23