Предмет: Физика,
автор: 9762020
Визначте тиск рідини на дно посудини, якщо в неї налили шар меду висотою 0,15 м. Густина меду 1420 кг/м³ (g≈ 10 Н/кг)
Терміново. Буду дуже вдячна за допомогу, даю 30 балів
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 2130Па
Объяснение:
Дано:
h=0,15м
g=10Н/кг
ρ=1420кг/м³
-----------------
р-?
р=ρgh, где:
ρ-плотность меда;
g-ускорение свободного падения;
h-высота столба меда
р=1420*10*0,15=2130Па
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: sulatan67
Предмет: Химия,
автор: u936211
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: alyastoun0075