Предмет: Физика,
автор: glebboyg
Яку роботу виконає електричний струм у лампочці кишенькового ліхтаря за 0,5 хв секунд, якщо напруга 2 В, а сила струму 3мА?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Для визначення роботи, виконаної електричним струмом у лампочці, використовується формула:
Робота (W) = Напруга (V) * Сила струму (I) * Час (t)
У даному випадку, напруга (V) дорівнює 2 В, сила струму (I) - 3 мА (міліампери), а час (t) - 0,5 хв (хвилини).
Перетворимо міліампери на ампери, помноживши на 0,001:
3 мА = 3 * 0,001 А = 0,003 А
Перетворимо час з хвилин на секунди, помноживши на 60:
0,5 хв * 60 = 30 сек
Підставимо ці значення в формулу:
W = 2 В * 0,003 А * 30 сек
W = 0,18 Дж (джоулів)
Таким чином, електричний струм у лампочці кишенькового ліхтаря виконає роботу 0,18 Дж за 0,5 хв секунд.
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: dmitrivnadara00
Предмет: Окружающий мир,
автор: nastaxasta18
Предмет: Математика,
автор: omehralizade
Предмет: Математика,
автор: kiemitak
Предмет: Математика,
автор: mk524099