Предмет: Физика,
автор: wenll
Хлопчик біжить назустріч візку зі швидкістю 5 м/ с. Маса візка в два рази менше маси хлопчика. Після того як хлопчик застрибнув на візок і залишився на ньому, візок став рухатись зі швидкістю 1 м / с в напрямку початкового руху хлопчика. Якою була початкова швидкість візка?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: 7м/с
Объяснение:
Дано:
V1=5м/с
m1=2m
m2=m
V=1м/с
-------------
V2-?
Согласно закона сохранения импульса:
m1*V1-m2*V2=(m1+m2)*V
Подставим числовые значения и получим:
5*2m-V2*m=(2m+m)*1
10m-V2*m=3m
10m-3m=V2*m
Cокращаем на m и получим:
V2=7м/с
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: karinaditinuk
Предмет: Английский язык,
автор: vikaddjjfjf
Предмет: Физика,
автор: sofiafedoriv007
Предмет: Литература,
автор: dasfba
Предмет: ОБЖ,
автор: unisam2211