Предмет: Химия,
автор: ostapdemkiv01061036
Під час нагрівання порошку міді з киснем масою 0. 16 г утворився купрум(I|)оксид масою 0.8 г. Обчисліть масу міді,
що прореагувала,
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(О2) = 0,16 г
m(CuO) = 0,8 г
Найти: m(Cu)-?
кладемо РХР:
х г 0,16 г 0,8 г
2Cu + O2 = 2CuO
Знайдемо кількість речовини кожного реагента:
M(CuО) = 80 г/моль М(О2) = 32 г/моль
n(CuО) = m(CuО)/M(CuО) = 0,8/ 80 = 0,01 моль
n(О2) = m(О2)/M(О2) = 0,16 / 32 = 0,005 моль
З РХР бачимо, що купрум(I|)оксид в надлишку, тому розрахунок ведемо по кисню n(CuО) : n(О2) = 2 : 1 , тобто
n(Cu) = 2n(О2) = 0,005 * 2 = 0,01 моль
M(Cu) = 64 г/моль
m(Cu) =n(Cu) * M(Cu) = 0,01 * 64 = 0,64 г
Автор ответа:
0
Если посчитать в калькуляторе, то 0,64+0,18=0,8 и вполне я думаю правильно я решил
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: kaatya92
Предмет: Физика,
автор: arsenreka659
Предмет: Алгебра,
автор: awesometurai98
Предмет: Математика,
автор: marksafarov13
Предмет: Другие предметы,
автор: selivestra03110809