Предмет: Физика,
автор: Unikys
Відносна вологість повітря в кімнаті дорівнює 60%. Температура повітря 18°С. Визначити густину водяної пари при даній температури.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Відносна вологість повітря приблизно дорівнює 60%.
Объяснение:
Дано:
t = 18 °С
p = 1,24 кПа = 1240 Па
Знайти: φ
Розв'язок:
За таблицею "Тиск і гістина насиченої пари води при різних температурах" знаходимо тиск при 18 °С: р₁₈ = 2,06 кПа = 2060 Па
Формула відносної вологості:
φ = 100% * р / р₁₈
Обчислюємо:
φ = 100% * 1240 Па / 2060 Па ≈ 60,2%
Відповідь: φ = 60,2%.
Ответ: Відносна вологість повітря приблизно дорівнює 60% . Объяснение: Дано: - 1
Unikys:
Визначити густину водяної пари при даній температури
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: sofia487
Предмет: География,
автор: taisiyanaydukh
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним