Предмет: Физика, автор: ruatwii

Рівняння швидкості руху тiла, маса якого 1кг, має вигляд 9=10+0,5t. Визначте імпульс тіла через 10с.​

Ответы

Автор ответа: karinkaaaa49
0
Щоб визначити імпульс тіла, спочатку необхідно визначити його швидкість.

Рівняння швидкості руху тіла має вигляд: 9 = 10 + 0.5t

Де:
9 - швидкість тіла (в м/с)
10 - початкова швидкість тіла (в м/с)
0.5t - прискорення тіла (в м/с^2) помножене на час (в секундах)

Щоб знайти значення t, віднімемо 10 з обох боків рівняння:
9 - 10 = 10 - 10 + 0.5t
-1 = 0.5t

Тепер поділимо обидві частини рівняння на 0.5:
-1/0.5 = (0.5t)/0.5
-2 = t

Отримали значення t = -2 секунди.

Оскільки значення часу (t) в даному рівнянні від'ємне, це означає, що рух тіла відбувається у зворотному напрямку відносно початкової швидкості. Тому в даному випадку нам необхідно враховувати знак мінус перед значенням швидкості.

Імпульс тіла можна визначити за формулою: імпульс = маса * швидкість

Маса тіла (m) = 1 кг
Швидкість тіла (v) = -2 м/с

Імпульс (p) = 1 кг * (-2 м/с)
Імпульс (p) = -2 кг*м/с

Отже, імпульс тіла через 10 секунд дорівнює -2 кг*м/с.
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: zlatasinkarenko2
Предмет: Алгебра, автор: verasurub05
Предмет: Алгебра, автор: zaneto93