Предмет: Физика, автор: romankiki00

Заряд на пластинах конденсатора ємністю 40 нФ дорівнює 20 мкКл. Визначити різницю потенціалів між обкладками конденсатора.


kuhtavadim39: Заряд на пластинах конденсатора ємністю 40 нФ дорівнює 20 мкКл. Визначити різницю
потенціалів між обкладками конденсатора.

Ответы

Автор ответа: pclajt
1

Ответ:

U=500 B

Объяснение:

q=C*U=>U=q/C=2*10^-5/4*10^-8=500 В


romankiki00: так 4*10-8 или так 4*10^-8
pclajt: 4*10^-8
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: mariabutenko57
Предмет: Математика, автор: vvvvtvvg