Предмет: Математика, автор: shgdfhftg

Кілограм груш дорожній за кілограм яблук а 12грн . За сім кілограм яблук сплатили стільки,скільки за 4кг груш. Скільки коштує кілограм груш!!
(срочно пожалуйста пожалуйста )​

Ответы

Автор ответа: dididididdiididid
0

1кг груш - на 16 більше ніж яблук

1кг яблук - х

кілограм яблук коштує х грн.

тоді кілограм груш х+12

7х=4*(х+12)

7х=4х+48

7х-4х=48

х=48:3

х=16 грн коштує кілограм яблук

16+12=28грн коштує кілограм груш

Пошаговое объяснение:


shgdfhftg: а умова до задачі, відповідь?
dididididdiididid: я не правильно прочитала умову. зараз все вірно дивись
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: bcivinskij
Предмет: Алгебра, автор: NatsuLucy