Предмет: Физика,
автор: mizylove0
При якій силі струму проводився електроліз, якщо за 10 хв на катоді виділилося 0,72 г хрому?
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
t=10хв=600с
m=0,72г=0,00072кг
k=0,18*10-⁶кг/Кл
Знайти:
І-?
m=klt→l=m/(kt)=0,00072/(0,18*10-⁶*600)≈6,67A
t=10хв=600с
m=0,72г=0,00072кг
k=0,18*10-⁶кг/Кл
Знайти:
І-?
m=klt→l=m/(kt)=0,00072/(0,18*10-⁶*600)≈6,67A
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: alinagro123sergeeva
Предмет: Українська мова,
автор: vikapolatajko
Предмет: Алгебра,
автор: natavolkova90
Предмет: Английский язык,
автор: goodKid3