Предмет: Физика, автор: coolivko91

Використовуючи графік залежності швидкості тіла від часу, визначити масу тіла, якщо воно рухається під дією сили 10 Н.
будь ласка допоможіть​

Приложения:

Ameba1kletochnaya: цікава задача. є ж сила тяжіння, F=mg, m=F/g=10/9,8= 1 кг. не розумію нащо графік звлежності тут

Ответы

Автор ответа: Cohendd
0

Ускорение тела а=(V-Vo)/t=

(3-1)/2=1 м/с².

Тогда F=ma; m=F/a=10/1=10 кг.

Автор ответа: kovalevvova374
0

Объяснение:

ответ смотри на фотографии. дайте пожалуйста лучший ответ, очень нужно пожалуйста!!

Приложения:

coolivko91: дякую
coolivko91: можете виконати завдання з фізики у мене в профілі будь ласка дуже потрібно
Похожие вопросы
Предмет: ОБЖ, автор: su0765215