Предмет: Физика,
автор: kddakimon
Визначте величину сили, яка діє на заряд 4 ×10 -9 Кл, розміщений посередині між двома
точковими зарядами 3× 10 -8 Кл і 5× 10 -8 Кл, якщо вони знаходяться у вакуумі на відстані 0,6 м.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
3,2*10⁻⁵ H
Объяснение:
q₃=4*10⁻⁹ Кл;
q₁=3*10⁻⁸ Кл;
q₂=5*10⁻⁸ Кл;
R₁₂=0,6 м;
R₁₃=R₂₃=0,3 м;
F₃ ? F₃=E*q₃=4*k*(q₁-q₂)*q₃/R₁₃²=4*9*10⁹*(5*10⁻⁸-3*10⁻⁸)*4*10⁻⁹/0,3²=
3,2*10⁻⁵ H
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: wekman22844
Предмет: Химия,
автор: svitlanarisuk68
Предмет: Алгебра,
автор: kwjak810
Предмет: Алгебра,
автор: maratkhn