Предмет: Физика,
автор: keyn31
Даю всі бали тільки швидко
колоду масою 3 м і масою 100 кг підіймають за допомогою двох квантів визначити силу натягу канатів якщо вони закріплені на відстані 0,3 м і 1,2 м від кінців колоди
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
L=3 м;
m= 100 кг;
L₁=0,3 м;
L₂=1,2 м; Lc=L-L₁-L₂=3-0,3-1,2=1,5 м;
T₁ , T₂ ? T₁ =m₁*g=m*(L₁+Lc/2)*g/L=100*(0,3+1,5/2)*10/3=350 H;
T₂=m₂*g=m*(L₂+Lc/2)*g/L=100*(1,2+1,5/2)*10/3=650 H;
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Lalisamanodan
Предмет: Українська мова,
автор: vthe204
Предмет: Английский язык,
автор: ninachirkova183
Предмет: Информатика,
автор: autroro