Предмет: Химия,
автор: debbieLol
Даю 50 балов!!! Який об"єм газу витратиться на гідрування 3 моль триолеїну?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
3моль х л
C57H104O6 + 3H2 → C57H110O6
З РХР бачимо, що n(C57H104O6) : n(H2) = 1 : 3 тобто
n(H2) = 3n(C57H104O6) = 3 * 3 = 9 моль
V(H2) = n(H2) * Vm = 9 * 22,4 = 201,6 л
Автор ответа:
0
Дано:
n(C3H5(C17H33COO)3) = 3 моль
Знайти:
V(газу) - ?
Розв'язання:
1) C3H5(C17H33COO)3 + 3H2 → C3H5(C17H35COO)3;
2) n(H2) = n(C3H5(C17H33COO)3) * 3 = 3 * 3 = 9 моль;
3) V(H2) = n(H2) * Vm = 9 * 22,4 = 201,6 л.
Відповідь: Об'єм H2 становить 201,6 л.
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: vviktoriaa2020
Предмет: Другие предметы,
автор: baizbekovairat
Предмет: Право,
автор: SweetyChieftain18
Предмет: История,
автор: natn47039