Предмет: Физика,
автор: Gghhvvvb
1. Скільки часу нагріватиметься 2л води від 20 ° до 70 °С в слектричному чайнику, який має потужність 400 Вт і ККД 79,5 %?
Густина води 1000 кг/м'.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
ŋ = Qк/Qз
Qк = pV(t2-t1)
Qз = Pt
ŋ = pVс(t2-t1) / Pt => ŋPt = pVс(t2-t1) => t = pVс(t2-t1) / ŋP = 1000 кг/м³ × 0,002 м³ × 4200 Дж/кг⁰С × 50⁰С / 0,795 × 400 Вт = 420 000 / 318 = 1320 с
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: butenkoevelina2
Предмет: Українська література,
автор: qw0wqie
Предмет: Українська мова,
автор: kuripkamaksim496
Предмет: Геометрия,
автор: Lykash25
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: irautkr