Предмет: Физика,
автор: diswzx
Буду дуже вдячна хто допоможе)
У шкільній майстерні щоденно по 3,7 год працюють 3 електродвигунів потужністю 1 кВт кожний і 8 електродвигунів по 1,3 кВт кожний. Обчисли енергію, що витрачається за місяць (21 робочий день) роботи двигунів.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
3748,248МДж
Объяснение:
A = Pt
A1 = P1t1
P1 = 3000
A1 = 3000*13320*21
A2 = 1300*8*13320*21
A=A1+A2=839160000+2909088000=3748,248МДж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Popovmax5232
Предмет: Физика,
автор: Artem2005189
Предмет: География,
автор: polinakotik368
Предмет: Математика,
автор: bextiyarc510
Предмет: Английский язык,
автор: thatbeuuu